O Firmie

Szanowni Państwo

 

    Miło nam zaprezentować naszą firmę jako potencjalnego partnera przy realizacji zadań inwestycyjno budowlanych.Jesteśmy niewielką firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie zarówno w kraju jak i za granicą, specjalizującą się w kompleksowych wykończeniach wnętrz domów, mieszkań, lokali usługowych i innych obiektów.

 

    Nasza firma została założona w 2005 roku w Niemczech i po czterech latach została przeniesiona do Polski dzięki czemu BAUSERVICE s.c. jest wiarygodnym i solidnym partnerem przy realizacji wszelkiego typu inwestycji budowlanych.

 

    BAUSERVICE s.c jako nowoczesna i mobilna firma wykonywała prace w takich krajach jak:Polska, Niemcy, Belgia, Włochy. W każdym z obszarów dostarcza swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji. Nasza kompleksowość oznacza, że umożliwiamy wykorzystanie posiadanego zaplecza usługowo wykonawczego, maszynowego i serwisowego. Dzięki temu możemy zapewnić pełen zakres usług, za które jesteśmy odpowiedzialni od rozpoczęcia do zakończenia inwestycji.

 

    Misją firmy BAUSERVICE s.c.  jest ciągłe doskonalenie i dostarczenie usług o wysokiej jakości skierowanej indywidualnie pod każdego klienta terminowo i przy optymalnych warunkach finansowych dla obu stron.

 

    Firma chce się wyróżniać sprawnością i płynnością w działaniu przez wyspecjalizowaną i zmotywowaną kadrę. W naszej działalności kierujemy się zasadą wzajemnej satysfakcji pomiędzy naszą organizacją a klientem, a dzięki naszemu doświadczeniu, z powodzeniem realizujemy inwestycje o wysokim stopniu złożoności w oparciu o najnowocześniejsze technologie, standardy jakościowe i organizacyjne. Inwestycje budowlane jesteśmy w stanie poprowadzić w sposób kompleksowy.

 

    Naszym celem jest indywidualne podejście do potrzeb i priorytetów każdego z Klientów.

 

Powrót

59-311 Lubin, Chróstnik 73

bauservice@onet.pl

 +48 783 771 802 / +48 787 130 386

Copyright © 2017 , BauService S.C.

Designe: Black Horse | www.blho.pl